قمقمه سیلیکونی کتابی 380ML

محصول جدید

کم حجم و باریک 

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

حجم: 380 سی سی
وزن: 179 گرم
ابعاد: 180x125x30 میلیمتر
درب پیچی
ضد نشت
قابل استفاده با آب داغ و سرد
فاقد مواد مضر BPA
نشکن و با دوام
در 5 رنگ متنوع

------------------------------

استفاده از قمقمه  های کتابی با توجه به اینکه فضای کم اشغال می کنند،بسیار مناسب کوهنوردی ، سفر  و ... است. این قمقمه سیلیکونی کتابی فاقد مواد مضر شیمیایی است. پژوهشگران چندین سال است که تاکید می کنند از مواد پلاستیکی برای غذا خوردن یا نوشیدن آب استفاده نکنید.حال باید ببینیم اینها چرا زیان آور هستند و باعث چه بیماریهای خطرناک میشوند و چرا میگویند ظروف پلاستیکی سرطان می آورد.بی پی ای BPA یا بیسفنول ای bisphenol A یکی از رایج ترین فرآورده های شیمیایی است که روزانه با آن در تماس هستیم و در هر چیزی از بطری ها ی آب گرفته تا ظروف غذا و حتی پر کننده های دندان وجود دارد . BPA یک فرآورده شیمیایی است که در ساختن ظروف پلاستیکی در صنایع غذایی و آشامیدنی نظیر بطری های آب و . .. استفاده می شود.
BPA یک استروژن صنعتی است و می تواند در ساختار هورمونی اختلال ایجاد نماید به ویژه در زنان حامله و حتی تا مدتی پس از به دنیا آمدن نوزادان.بسیاری  از محققین عنوان کرده اند که تماس با مقدار کم BPA می تواند سبب افزایش ریسک ابتلا به سرطان سینه ، سرطان پروستات ، سقط جنین ، ناباروری ، بلوغ زودرس و سندرم های متابولیک نظیر دیابت نوع ۲ شود.
برای پیشگیری از عوارض این ماده شیمیایی می توانید از برخی پلاستیک های فاقد BPA استفاده کنید که بر روی بسته آن ها این فاقد BPA بودن و یا BPA Freee حک شده است.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

قمقمه سیلیکونی کتابی 380ML

قمقمه سیلیکونی کتابی 380ML

کم حجم و باریک 

30 محصولات دیگر در همان شاخه: