آتروپات گرمایی قابل شارژ 16x11 سانتیمتر

سایز 16x11 سانتیمتر

محصول جدید

گرما فوری با قابلیت شارژ مجدد مناسب برای کوهنوردی و...

جزییات بیشتر

اطلاعات بیشتر

آتروپات Reusable Hand Warmers محصولی است که علاوه بر داشتن کاربردهای متنوع ، ظاهر و فرآیند رهایش گرمای جذابی دارد. مواد داخل آتروپات این توانایی را دارد که در زمان دلخواه ، با فشار دادن سکه داخل آن ، طی فرآیندی جالب گرما آزاد نماید. گرمای آزاد شده باعث می شود بسته تا حدود 55 درجه ی سانتیگراد گرم شود و از آن می توان برای گرم شدن بدن یا مصارف طبی استفاده کرد. این محصول را می توان بارها و بارها شارژ نمود و مجددا مورد استفاده قرار داد.

ابعاد: 16x11 سانتی متر

مدت گرما: 40 دقیقه الی یک ساعت

روش استفاده از آتروپات :

گودی سکه داخل آتروپات را فشار دهید تا به سمت مخالف برگردد. آتروپات شروع به گرم شدن می­کند. مالش آتروپات در ابتدای گرم شدن باعث نرم شدن آن می­شود. به تدریج بسته در هر شکلی باشد سفت، به همان حالت سفت خواهد شد.

روش شارژ مجدد آتروپات :

بسته آتروپات را حدودا 10 دقیقه در  ظرف آبی که جوشیده و شعله زیر آن روشن است قرار دهید  تا هیچ ذره ا­­ی بلوری در آن باقی نماند. دقت کنید حتما باید شعله زیر بسته روشن باشد و شارژ آتروپات زمانی کامل می شود که تمام بلورهای داخل بسته کاملا مایع شده باشند و هیچ ذره بلوری سفتی (حتی اندازه نوک سوزن) داخل آن باقی نمانده باشد.

شارژ مجدد با مایکروویو در برخی مدل ها امکان پذیر می باشد. برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمایید.

توجه:پس از شارژ مجدد آتروپات، سکه فعال­ کننده زمانی کار می­کند که بسته داغ نباشد.

محصول کاملا غیر سمی است. در صورت پاره شدن بسته بندی می توانید با پارچه نم دار مواد را از سطوح آغشته شده به مواد را تمیز کنید.پاره شدن بسته بندی باعث از کار افتادن آتروپات می­ شود. پس از تماس اشیا تیز با آتروپات و یا پرتاب آن خود داری کنید.

برای مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار ندهید.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

آتروپات گرمایی قابل شارژ  16x11 سانتیمتر

آتروپات گرمایی قابل شارژ 16x11 سانتیمتر

گرما فوری با قابلیت شارژ مجدد مناسب برای کوهنوردی و...

30 محصولات دیگر در همان شاخه: